FAQ

 Masz pytania którego nie ma na liście? Wyślij nam wiadomość!

Deluxehome.pl naprawi, poprawi lub wymieni wszelkie przypadki wadliwego wykonania lub wadliwych materiałów użytych do wykonywania prac u Klienta przez okres  3 lat. Jesteśmy odpowiedzialni za naszą prace, bez względu na rozmiar projektu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek nieoczekiwane problemy, zrobimy wszystko aby to naprawić. Chcemy abyś był naszym klientem na całe życie.

Tak, firma Deluxehome.pl posiada ubezpieczenie OC na sumę 1 miliona złotych które zabezpiecza klienta przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi w trakcie remontu i po nim

Tak, możesz pozostać i mieszkać w domu podczas remontu. Będą pewne zakłócenia, które są nieuniknione, ale remont może być ekscytujący. Szczególnie, gdy zaczniesz dostrzegać zachodzące przemiany.

Traktujemy Twoją nieruchomość jako dom, a nie plac budowy. Egzekwujemy zakaz palenia, nie spożywamy alkoholu, nie słuchamy głośno muzyki, mamy szacunek dla Ciebie i Twojej rodziny przez cały czas. Jesteśmy zobowiązani do sprzątania po każdym  dniu a kiedy skończymy, nie powinieneś nawet widzieć że tam byliśmy.

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia regularnej komunikacji dlatego nie będziesz mieć żadnych problemów z namierzeniem nas. Zawsze jesteśmy dostępni przez telefon, sms, e-mail.

Zasadniczo możemy rozpocząć Twój projekt 4 tygodnie od momentu zaakceptowania oferty i podpisania umowy. W przypadku większych projektów czas realizacji może być nieco dłuższy.

Zazwyczaj remont łazienki zajmuje od 2 do 4 tygodni w zależności od stopnia trudności i ilości płytek

Przekształcamy marzenia w rzeczywistość!

Zapewniamy profesjonalne usługi remontowe z prawdziwym naciskiem na zadowolenie klienta!