O mnie

Zapewniamy profesjonalne usługi

Wybierając Deluxehome.pl, możesz mieć pewność, że otrzymujesz wysoką jakość w połączeniu z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Podchodzimy z niezwykłą pasją i nieustannie kładziemy nacisk na innowacje, aby zapewnić naszym klientom dom o najwyższym standardzie i jakości.

“Jakość, na którą zasługujesz i niezawodność, na którą możesz liczyć.”

Jesteśmy dumni z naszej pracy, dlatego jakość jest tym, co zawsze zapewniamy.

Kim jestem ?

Od przeszło 15-stu lat zajmuje się remontami mieszkań a od 5 lat prowadzę firmę Deluxehome.pl. To niewielka ale solidna firma, wykonujemy prace remontowe mieszkań, łazienek i kuchni. W zakres świadczonych usług wchodzi: - kładzenie gładzi gipsowych, - kładzenie glazury i paneli, - malowanie, - układanie płyt K-G, a także usługi elektryczne i hydrauliczne. Oferta skierowana jest do każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość usług, rzetelność oraz uczciwość. Atutem firmy jest terminowość oraz krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia. Wszystkie wykonane usługi objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie prace zawsze staramy się wykonać dokładnie i z należytą starannością.

Remonty mieszkań Kraków

Najlepsze materiały

Wierzymy, że jakość wykonania w połączeniu z wysokiej jakości materiałami zapewni Państwu mieszkanie z którego będziecie dumni.

Terminowość

Szanujemy Państwa czas a nasza praca jest jest bardzo dobrze zorganizowana dlatego zawsze staramy się dotrzymywać ustalonych terminów

Przystępne ceny

Remont to kosztowna inwestycja dlatego trzymamy się założonego budżetu i oszczędzamy pieniądze tam gdzie jest to możliwe

Przekształcamy marzenia w rzeczywistość!

Zapewniamy profesjonalne usługi remontowe z prawdziwym naciskiem na zadowolenie klienta.