O nas

Zapewniamy profesjonalne usługi

Wybierając Deluxehome.pl, możesz mieć pewność, że otrzymujesz wysoką jakość w połączeniu z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Podchodzimy z niezwykłą pasją i nieustannie kładziemy nacisk na innowacje, aby zapewnić naszym klientom dom o najwyższym standardzie i jakości.

“Jakość, na którą zasługujesz i niezawodność, na którą możesz liczyć.”

Jesteśmy dumni z naszej pracy, dlatego jakość jest tym, co zawsze zapewniamy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zmotywowanym doświadczonym zespołem specjalizującym się w kompleksowych pracach remontowych, mieszkań, kuchni i łazienek. W zakres świadczonych usług wchodzi kładzenie gładzi gipsowych, glazury i paneli, malowanie, układanie płyt K-G, a także usługi elektryczne i hydrauliczne. Oferta skierowana jest do każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość usług, rzetelność oraz uczciwość ekipy remontowej. Atutem naszej firmy jest terminowość oraz krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia. Wszystkie wykonane usługi objęte są 3-letnią gwarancją. Firma posiada ubezpieczenie OC na sumę 1 miliona złotych które zabezpiecza klienta przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi w trakcie remontu i po nim. Gwarantuje, że każdy projekt przebiega bezproblemowo i przy zachowaniu wysokiej jakości wykończenia.

Remonty mieszkań łazienek kuchni

Najlepsze materiały

Wierzymy, że jakość wykonania w połączeniu z wysokiej jakości materiałami zapewni Państwu mieszkanie z którego będziecie dumni.

Terminowość

Szanujemy Państwa czas a nasza praca jest jest bardzo dobrze zorganizowana dlatego zawsze staramy się dotrzymywać ustalonych terminów

Przystępne ceny

Remont to kosztowna inwestycja dlatego trzymamy się założonego budżetu i oszczędzamy pieniądze tam gdzie jest to możliwe

Przekształcamy marzenia w rzeczywistość!

Zapewniamy profesjonalne usługi remontowe z prawdziwym naciskiem na zadowolenie klienta.